Maszyny do lodów włoskich i amerykańskich

Lody, lody, komu lody? Słyszałem nie raz te okrzyki leżąc na plaży nad naszym polskim morzem. Ale zawsze kiedy słyszałem Pana sprzedającego lody, zastanawiałem się dlaczego nie kupi maszyny do lodów włoskich lub maszyny do lodów amerykańskich i nie otworzy budki dla turystów. W końcu jest to lubiany przez wszystkich rarytas, który pozwala ochłodzić się podczas upalnych dni i  daje możliwość zarobienia dobrych pieniędzy.

Nie ma wątpliwości co do tego, że najchętniej preferowanym w lato przez dzieci i dorosłych smakołykiem są lody! Oczywiście nic w tym dziwnego! Kolorowe stanowiska i maszyny do lodów, są modne na ruchliwych deptakach i w górskich straganach.

Wiem, że wiele ludzi szuka pomysłu na dobry interes. Desery lodowe wyśmienicie się sprzedają, mają wielbicieli i oczywiście kochają je nie tylko dzieci. Dlatego, jeśli myślisz o zmianie branży to pomyśl o uruchomieniu własnego sklepiku z lodami.

Maszyny do lodów włoskich

W tej chwili jest tyle możliwości sprzedaży lodów, że warto zaznajomić się z tą tematyką. Wszyscy znamy lody włoskie lub sprzedawane na gałki.Do wykonania tych pierwszych niezbędna jest maszyna do lodów włoskich lub automat do lodów. Te lody możemy kupić na całym świecie! Są przecież nieodłączną częścią naszych wakacyjnych podróży. Lody włoskie podawane są zazwyczaj w wafelkowym rożku, a także mają miękką i aksamitną konsystencję. Profesjonalne maszyny do lodów włoskich napowietrzają masę, czyniąc ją delikatną i gładką. Te specjalne automaty do lodów zyskują coraz więcej fanów wśród sprzedawców lodów. Naprawdę warto rozważyć kupno takiego automatu.

Maszyny do lodów amerykańskich lub świderków

Coraz więcej w naszym kraju jest wielbicieli lodów amerykańskich lub świderków. Przepadają za nimi zwłaszcza dzieci. Można wybrać jeden smak loda lub pomieszać dwa smaki, co jest niewątpliwie atrakcyjne dla najmłodszych. Maszyny do lodów amerykańskich przygotowują dość zwartą i twardą masę. Podawane są tak jak lody włoskie w rożku, a sama masa ma zakręcony kształt.

Pewnie zastanawiasz się, jak zdobyć taki automat do lodów? Otóż kilku biznesmenów w naszym kraju oferuje pomoc w założeniu takiego biznesu, dlatego niezmiernie popularna jest franczyza lub wynajem automatów. Natomiast ja polecam zainwestować we własną maszynę do lodów włoskich lub amerykańskich.

Czym się kierować przy wyborze pierwszego automatu do lodów?

Przy wyborze przedsiębiorstwa sprzedającego maszyny do lodów włoskich lub amerykańskich, kluczowe są opinie od kupujących, a także serwis i aktualna oferta, a nie tylko koszt samego produktu. Dlatego przed zakupem należy sprawdzić sprzedawcę maszyn. Oferowany serwis i pomoc od sprzedawcy jest nieoceniona. Dlaczego uważam, że to najważniejsze? A teraz wyobraź sobie, że są wakacje, Ty otworzyłeś budkę z lodami, przed Tobą stoi olbrzymia kolejka klientów i właśnie zepsuła się maleńka część w urządzeniu. W związku z tym, kluczowy jest dobry serwis maszyn i taki też ma firma Arpol.

Zobacz inny artykuł -> Lemiesze do maszyn i hardox płaskowniki