Yard Cups to kolorowe kielichy do granity

Widziałeś nie raz śmieszne stanowiska z lodami, sorbetami i dziwnymi urządzeniami do zmrożonej masy. Urządzenia te zawierały kolorowy, gęsty płyn po który w kolejce ustawiały się dzieci. To zapewne granitory, które przygotowują pyszną, zmrożoną masę zwaną granitą. Natomiast sama granita podawana jest w ciekawych opakowaniach przypominających kielichy, zwanych profesjonalnie Yard Cups.

Yard Cups kochają dzieci i dorośli

Yard Cups to śmieszne, kolorowe kubki lub jak kto woli kielichy do zmrożonych napoi. Można w nich podawać granitę, mrożoną kawę, zimne napoje, drinki, a także szejki.

Wiele osób przywozi je, jako pamiątkę z wakacji. Ponieważ wykonane są z mocnego i trwałego plastiku, a także dają się łatwo umyć to można je wielokrotnie używać. Ponadto Yard Cups są atrakcyjne wizualnie, dlatego kochają je dzieci i nie mogą się z nimi rozstać.

Yard Cups kochają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Świetnie sprawdzają się na wakacjach, imprezach okolicznościowych, szczególnie odbywających się w plenerze lub nad wodą. Możemy wybierać z wielu pojemności kielichów oraz tematycznych nakładek. Hitem ostatnich miesięcy są fantazyjne przykrywki w kształcie zwierząt, statków pirackich oraz meksykańskich masek. W sezonie gdy rozgrywają się mistrzostwa w piłce nożnej wielką popularnością cieszą się kubeczki z footballowe.

Granitory to świetny biznes

Poruszając temat imprez, to warto w tym miejscu przeanalizować kwestie wynajmu granitora, a także jego zakupu. Jeżeli chodzi o wynajem maszyny to sprawdzi się on doskonale w przypadku osób indywidualnych, które planują założyć własną działalność skierowaną na sprzedaż uliczną. Jest to rozwiązanie przynoszące dochód w najwyższym szczycie sezonu letniego. Równocześnie pozwala ono zawiesić sprzedaż po jego upływie. Co jednak w przypadku zakupu?

Zakup granitora na własność warto przemyśleć w sytuacji kiedy:

  • Jesteśmy właścicielem restauracji
  • Posiadamy kawiarnię i planujemy wzbogacić ofertę o nowy produkt
  • Odpowiadamy za lokal gastronomiczny w którym organizujemy imprezy okolicznościowe
  • Chcemy zająć się sprzedażą uliczną w sezonie letnim, oraz mamy konkretne zamiary co do wykorzystania granitora po zakończonym sezonie

Bez względu na to czy chciałbyś aby sprzedawana Granita była jedynie dodatkiem do istniejącej już oferty lokalu gastronomicznego, którym zarządzasz, czy też stanowiła indywidualne źródło zarobkowania, warto zainwestować w odpowiednie sprzęty o bezkonkurencyjnej jakości. Możesz też zakupić kielichy do granity Yard Cups, które z pewnością przyciągną spojrzenia dzieci i młodzieży. Należy pamiętać o tym, by wszelkie zakupione maszyny i akcesoria gwarantowały niezawodność, a także były dobrej jakości.

Zobacz inny artykuł -> Lemiesze do maszyn i hardox płaskowniki